Blog o komiksie Bler

Ludzie rysują Blera S03 # 10 – Katarzyna Kolsga

W dzisiejszym odcinku kolejna świetna praca i dość tajemnicza artystka.

Przeczesywanie internetu w poszukiwaniu informacji o Kasi Kolsga ( nie jestem pewien czy to się odmienia, więc na wszelki wypadek nie będę próbował) prowadzi do kilku fantastycznych galerii, prezentujących imponujący talent naszej dzisiejszej Autorki. Niestety z rozczarowaniem muszę stwierdzić, że nie udało mi się znaleźć zbyt wielu publikacji tak zdolnej osoby. Albo źle sprawdzam, albo Kolsga, póki co oczekuje w cieniu na dogodny moment żeby nas swoimi pracami spacyfikować!

 

Oczywiście nimb tajemnicy trochę psuje fakt, że Kasia siedzi dwa pomieszczenia ode mnie w Artifeksie i przygotowuje jedną z najładniejszych przygodówek, jakie widziałem. Ale to tylko trochę, bo czasem najtrudniej śledzić kierunki rozwoju osoby, którą niejako ma się na podorędziu. Kolsga z obrazka na obrazek jest coraz lepsza, do perfekcji opanowała digital painting i w ramach tej techniki znakomicie sprawdza się zarówno w klimatach baśniowych jak i hard SF. Ma znakomite wyczucie światła jak i koloru. Ponoć kobiety mają ta przewagę nad osobnikami płci męskiej, że postrzegają bogatszą paletę barw. Jeśli trzeba byłoby szukać dowodów odsyłam do prac dzisiejszej Artystki. Najlepiej będzie zacząć TU  i TU  i jeszcze TU.

 

No i dajmy Katarzynie jeszcze trochę czasu, aż album z jej pracami wreszcie trafi w nasze ręce. Byle nie trzeba było za długo czekać, bo każda z już zaprezentowanych  ilustracji nieznośnie wzmaga apetyt.

Poniżej fantastyczny Bler by Kolsga. Więcej nie muszę zachęcać, bo praca jest po prostu znakomita!

38.BLER - Kasia Kolsga_

 

One Response

  1. Narmo

    Proponuje wam zainteresować się rynkiem gier planszowych – z waszym poziomem spokojnie znajdziecie klientów ;]

    16 września 2014 at 15:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *